Witam serdecznie na mojej stronie!

   Odkąd pamiętam od zawsze interesowałem się motoryzacją, dla mnie samochód to więcej niż środek transportu który ma nas przewieźć z punktu A do punktu B. Od momentu uzyskania prawa jazdy a było to w 1998r zacząłem interesować się kosmetyką samochodową, w tamtych czasach nie było jeszcze dobrego dostępu do Internetu, dlatego też byłem zmuszony używać „kosmetyków” które były dostępne w okolicznych sklepach i stacjach paliw.

   W 2008r. trafiłem na wyrażenie AUTO DETAILING i od tego czasu zaczęło się moja hobby związane z profesjonalną kosmetyką samochodową zacząłem próbować i używać kosmetyków tylko najlepszych światowych firm Meguiars, Poorboys, Chemical Guys, Zymol, przez te 4 lata lata przetestowałem wiele wosków, politur, cleanerów, dressingów i innych kosmetyków. Zrozumiałem że stosowanie tych kosmetyków daje naprawdę świetne rezultaty! Zacząłem dopieszczać i stosować cały proces auto detailingu na samochodach swoich znajomych i rodziny. Dzięki temu ich auta uzyskiwały błysk i blask jakiego wcześniej nie zaznały... Przygotowywałem też auta na różnego rodzaju zloty, pokazy, eventy.

   W 2012r. zrodził się pomysł aby otworzyć w AUGUSTOWIE Studio Auto Spa i wreszcie z początkiem listopada udało się. Przed otwarciem swojej firmy przeszłem dodatkowo szereg szkoleń z auto detailingu i profesjonalnej kosmetyki samochodowej m.in. w firmie Smart Detailing Warszawa, eco myjnie.
   W 2015 otworzyłem drugie studio w SUWAŁKACH, działam pod adresem Papiernia 4C naprzeciw Power Soft Kramkowski. Doprowadzanie aut do perfekcyjnego, salonowego stanu, to nie tylko moja praca ale też hobby i pasja w którą wkładam dużo serca i poświęcenia. Serdecznie Zapraszam do korzystania z szerokiego wachlarza moich usług Auto Detailingu i Profesjonalnej Kosmetyki Samochodowej
Eko Błysk Augustów | Wypromuj również swoją stronę