Polerka Mechaniczna:


   Coraz bardziej ostre i restrykcyjne normy ekologiczne sprawiają że lakiery naszych aut są coraz mniej odporne na różnego rodzaju zarysowania. Najwięcej rys na karoserii auta powstaje poprzez nieodpowiednie jej traktowanie np. mycie auta na szczotkach w myjniach automatycznych czy też niedbale pracujących myjniach ręcznych jak również podczas codziennego użytkowania auta. Takie uszkodzenia lakieru samochodowego sprawiają, że auto szybko traci kolor i staje się matowe.

       Jeśli lakier Twego auta stracił błysk zapraszamy na usługę mechanicznej polerki, która likwiduje zarysosowania, odżywia kolor i sprawia że lakier znowu staje się błyszczący!

   Przed procesem polerowania należy umyć auto, warto jest też wykonać proces glinkowania a uszczelki, plastiki zabezpieczamy taśmą malarską. Następnie nanosi się pasty mocno ścierne/lekko ścierne w zależności jakie mamy zarysowania, swirle czy hologramy i przy uzyciu rotacyjnej maszyny polerskiej wykonuje się zabieg polerki. Czynność taką powtarzamy kilkukrotnie w zależności od uzyskanego wyniku, używa się do tego padów o różnym stopniu twardości.

   Do polerki wykorzystujemy tylko najwyższej jakości pasty polerskie, pady oraz tarcze polerskie Jest to proces długotrwały który trwa kilkanaście godzin, natomiast daje rewelacyjne rezultaty!

Eko Błysk Augustów | Wypromuj również swoją stronę