Powłoki Kwarcowe i Ceramiczne:


   Oferuję zabezpieczenia lakieru trwałymi powłokami kwarcowymi oraz ceramicznymi najlepszych światowych producentów!

       Jeśli chcesz mieć zadbane i pięknie wyglądające auto przez długi czas powłoka kwarcowa/ceramiczna jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Powłoki zabezpieczające utrzymują się na lakierze do 24 miesięcy!

   Powłoki zabezpieczające są używane we wszystkich najlepszych CAR SPA oraz studiach detailingowych na całym swiecie. Jest to najlepsza i najbardziej ekskluzywna ochrona dla twojego lakieru.

   Podstawowym walorem zabezpieczeń kwarcowych jest ich świetna zdolność do odpychania zanieczyszczeń i samooczyszczania. Dzięki temu auto znacznie wolniej się brudzi, zaś jego pielęgnacja i mycie jest o wiele łatwiejsze. Wolniejsze brudzenie przekłada się też na żadsze mycie.

   Drugą bardzo istotną właściwością tych produktów jest zwiększenie odporności lakieru pojazdu na rysowanie. Ma to ogromne znaczenie dla ochrony lakieru które są w dzisiejszych czasach bardzo delikatne. Aplikowany na lakier pojazdu preparat ma postać cieczy, która następnie w przeciągu kilku godzin podlega utwardzeniu do postaci ciała stałego. Taka powłoka tworzy na lakierze warstwę ochronną o grubości około 0.5 do 1mikrona i twardości 7-9 w skali Mohsa (twardsza niż szkło). Samochód zabezpieczony powłoką kwarcową wygląda rewelacyjnie, auto ma piękny szklisty połysk, tak jakby lakier znajdował się za cienką warstwą szkła.

   Przed aplikacją powłoki bardzo ważne jest jak najlepsze przygotowanie i oczyszczenie powierzchni. Często przy autach używanych niezbędna jest korekta lakieru czyli usunięcie możliwie jak największej ilości rys i zmatowień. Należy też usunąć wszystkie naloty ze smoły, wszelkich osadów drogowych i środowiskowych. Dobre i dokładne przygotowanie powierzchni zapewni nam ochronę lakieru na wiele miesięcy.


Używamy najlepsych powłok firmy Gtechniq:


POWŁOKA KWARCOWA Cquartz UK - Honda Civic from EKO BŁYSK on Vimeo.

www.ekoblysk.augustow.pl Efekt po aplikacji Powłoki Kwarcowej Cquartz UK,
Jeśli chcesz mieć zadbane i pięknie wyglądające auto przez długi czas powłoka kwarcowa/ceramiczna jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem, powłoka utrzymuje się na lakierze do 24miesięcy, oprócz świetnego wyglądu auta (efekt oblania auta szkłem) powłoki chronią auto przed zarysowaniami, promieniowaniem UV, a także mają świetne właściwości hydrofobowe, zdolność do odpychania wody, brudu i zanieczyszczeń.


Polonez - Studio Pielęgnacji Aut EKO BŁYSK* from EKO BŁYSK on Vimeo.Eko Błysk Augustów | Wypromuj również swoją stronę