Czy chcielibyście aby Wasze auto wyglądało jak nowe?


   Jesteśmy w stanie to zrobić. Przywrócić fabryczny blask Twojego samochodu. Naszym celem jest doprowadzenie Twojego samochodu do stanu jak najbliższemu fabrycznemu, poprzez bardzo dokładne oczyszczenie i optymalne zabezpieczenie wszystkich elementów oraz wydobycie głębi koloru i nadzwyczajnego połysku lakieru. To wszystko sprawi, że Twój samochód nie będzie wyglądał tak jak do tej pory. Dokładność wykonania naszych usług i niesamowicie błyszczący lakier zwróci uwagę każdego. Satysfakcja właściciela z posiadania idealnie wyglądającego samochodu jest dla nas najważniejsza.

   Oddaj auto w nasze ręce i pozwól cieszyć się swoim pojazdem na nowo!


      AUTO DETAILING

    - jest to skomplikowany proces pielęgnacji i ochrony Twojego samochodu który pozwala na jazdę zawsze lśniącym autem, chodzi w nim o doprowadzenie auta do idealnego stanu wizualnego zarówno jeśli chodzi o lakier jak i o wnętrze samochodu także detailing to o wiele, wiele więcej niż zwykłe mycie czy czyszczenie samochodu, usługę taką można przeprowadzić na wszystkich autach rocznych, 10-sięcio czy też 20 letnich.

   Cały proces auto detailingu może trwać od 1 do 4 dni (od 8 do 30godzin pracy) w zależności od stanu auta, tu nie ma mowy o żadnym pośpiechu, całość procesu trzeba wykonywać dokładnie zwracając uwagę na każdy szczegół.

Pełen proces AUTO DETAILINGU polega na:

   1. Umycie i osuszenie parą dokładnie całego nadwozia samochodu

   2. Dokładne umycie i oczyszczenie z nalotów drogowych felg (IRON-X)

   3. Oczyszczenie lakieru z nalotów, smoły itp. Za pomocą glinki.
      Jest to rewelacyjny środek który usuwa zanieczyszczenia lakieru auta których nie widać gołym okiem i których nie da się usunąć podczas zwykłego mycia, to niewiarygodne ile brudu jest na autach naszych aut, nawet po umyciu! Wszystko to powoduje że lakier staje się coraz bardziej matowy i pozbawiony błysku

   4. Następnie można przystąpić do korekty lakieru (polerka mechaniczna)
   Jest to czasochłonny i wieloetapowy proces wymagający wyczucia i przede wszystkim doświadczenia dzięki temu etapowi usuwamy drobne rysy, swirle, hologramy powstałe podczas normalnego użytkowania a także mycia aut w myjniach automatycznych (szczotkowych), również dzięki polerce zmatowiały i pozbawiony blasku lakier nabiera wyrazistości i głębokiego koloru, tzw. Efekt lustra. Do korekty lakieru używa się kilku past zaczynając od ściernej a kończąc na wykańczającej, podczas procesu zmieniamy tez pady polerskie zaczynając od twardego a kończąc na miękkim, korekcie można poddać także tylne zmatowiałe lampy. Dzięki tak przeprowadzonej korekcie lakieru Twoje auto odzyska swój błysk i blask!

   5. Po korekcie idealnie czystą powierzchnię lakieru należy odpowiednio zabezpieczyć.
   W tym celu najpierw nakładamy ręcznie politure (glaze) tzw. Podkład pod wosk który ma na celu wydobycie maksymalnej głębi koloru, a także powoduje że wosk na aucie trzyma się dłużej i lepiej wygląda

   6. Ostatnim etapem jest zabezpieczenie auta wysokiej jakości woskiem syntetycznym lub naturalnym
   (oparty na naturalnych składnikach takich jak carnauba ekstrakt z liści palmy rosnącej w Brazylii) który daje rewelacyjne efekty wizualne. Warto też dodać że wosk oprócz walorów estetycznych tworzy specjalną barierę ochronną, która zapobiega m.in. przywieraniu piasku, ptasich odchodów czy asfaltu do lakieru. W rezultacie nasze auto dłużej wygląda świeżo a pozbycie się wcześniej trudnych do usunięcia zabrudzeń, przychodzi zdecydowanie prościej. Poza tym dobry wosk, którego powłokę na samochodzie odświeżamy min. 4 razy w roku powoduje że lakiery samochodowe o wiele dłużej zachowują świeżość i intensywność barw i są odporne na działanie szkodliwych warunków w lato promienie słoneczne UV, a w zimę sól, błoto.

   Gdy mamy już przygotowany i zabezpieczony lakier przechodzimy do zabezpieczenia wszystkich pozostałych elementów karoserii, czyli listew, uszczelek, elementów chromowanych, opon. Na felgi możemy nałożyć specjalny wosk przystosowany do "pracy" w trudnych warunkach który ułatwi później łatwiejsze usunięcie z kół pozostałości pyłu z klocków hamulcowych oraz nalotów drogowych, a na opony nakładamy specjalny Gel.

   Po auto detailingu nadwozia jeśli klient tego zażyczy możemy przeprowadzić również detailing wnętrza, tutaj Ponownie kluczem do sukcesu jest wyrafinowana chemia niedostępna w zwykłym sklepie motoryzacyjnym. Po dokładnym odkurzeniu wnętrza, wyczyszczeniu deski rozdzielczej i wszystkich plastików zabezpiecza się wszystkie powierzchnie tzw. dressingami czyli odżywkami chroniącymi materiały przed promieniami UV i dającymi ładne efekty wizualne od satyny kończąc na połysku.

   Auto Detailing to proces którego efekt końcowy po prostu zawsze "powala na kolana" właściciela auta, a jego auto dostaje drugie życie.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ DETAILING?

    Twoje auto zyska niespotykany błysk i głębię koloru lakieru (efekt lustra)
   Profesjonalnie zabezpieczenie przed uszkodzeniami
   Mycie auta, na którym zastosowano detailing, staje się o wiele szybsze i łatwiejsze
   Samochód dłużej utrzymuje się w czystości, ponieważ brud trudniej na nim osiada
   Satysfakcja z posiadania zawsze idealnie wyglądającego samochodu.

   Cieszy fakt, że branża się rozwija, rośnie dostępność produktów, świadomość społeczna, że coś takiego w ogóle istnieje i co najważniejsze wzrasta liczba osób dla których to po prostu hobby i filozofia życiowa.

   Nie jesteśmy związani z żadnym producentem, wszystkie preparaty sprawdzamy na naszych pojazdach i wybieramy te najlepsze, aby zapewnić najwyższą jakość usług i zasłużyć na zadowolenie i uśmiech naszych Klientów. Oddajemy do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie oraz pasję, bez której nie można działać skutecznie w tej dziedzinie motoryzacji.


Eko Błysk Augustów | Wypromuj również swoją stronę