ZAMIERZASZ SZYBKO I SKUTECZNIE SPRZEDAĆ AUTO?

   CHCESZ ŻEBY JEGO WARTOŚĆ RYNKOWA WZROSŁA?

   JEŚLI TAK TO PRZYJEDŹ DO NAS!!!


   Jeżeli chcesz sprzedać swoje auto, to na pewno chcesz aby zrobiło jak najlepsze wrażenie na potencjalnym kupcu, a więc koniecznie musisz zobaczyć jak profesjonalnie przygotowujemy samochody do sprzedaży. Czyścimy i myjemy wszystko począwszy od lakieru a skończywszy na wnętrzu i silniku. Czyścimy felgi aluminiowe, konserwujemy i zaczerniamy plastiki i opony, glinkujemy, polerujemy, wykonujemy pełną korektę lakieru, pierzemy tapicerki, ręcznie nakładamy politury, woski syntetyczne i naturalne.

   Jeżeli nie masz czasu możemy też zrobić ładną sesję zdjęciową dla Twego auta i umieścić ją na serwisach Allegro i Oto Moto.


      ZAPAMIĘTAJ - sprzedaż używanego samochodu będzie o wiele szybsza i skuteczna kiedy odpowiednio go przygotujemy i wcale nie chodzi tu o jakieś nielegalne procedery w stylu cofania licznika.


   W procesie sprzedaży/kupna samochodu jedną z najistotniejszych rzeczy jest PIERWSZE WRAŻENIE. Dlatego jeśli Twoje auto będzie wyróżniać się z tłumu nienagannym i schludnym wyglądem to na pewno zwróci uwagę potencjalnych klientów i o wiele szybciej będziesz mógł go sprzedać i to za większe pieniądze!

Przyjedz do EKO BŁYSK i umów się na profesjonalne przygotowanie swojego auta do sprzedaży

Eko Błysk Augustów | Wypromuj również swoją stronę